Наши партнёры

Компанія  «СТІМЕКС ІНЖИНІРІНГ ГРУП»  є прямим постачальником і офіційним партнером провідних світових виробників високотехнологічного обладнання для промислових пароконденсатних систем — Spirax Sarco Inc., інновационої шлангової арматури  AKO Armaturen & Separationstechnik GmbH.

Компанія Spirax Sarco Inc. (Великобританія) вже більше 75 років спеціалізується на підвищенні ефективності парових систем. Грунтовний підхід у дослідженнях, обширна номенклатура устаткування, що випускається, технічна підтримка та навчання клієнтів допомогли Spirax Sarco стати визнаним світовим лідером у галузі вирішення проблем, пов’язаних з використанням пари.

Spirax Sarco сьогодні— це:
  • 11 заводів-виробників у країнах Європи та Америки.
  • Торгові компанії та представництва в 48 країнах.
  • Більше 4000 співробітників у світі.
Ключові напрямки:
  • Комплексні рішення для парових систем
  • Обладнання для роботи з парою
  • Регулювання та вимірювання
  • Рішення щодо теплообміну
  • Чиста пара
  • Комплексні інженерно-технічні рішення
  • Нафтохімія і нафтопереробка

Ознайомитись з обладнанням Spirax Sarco

Компанія AKO Armaturen & Separationstechnik GmbH є німецьким підприємством.

Фірма була заснована в 1984 р. Антуаном Коппом.

Розробка та перші продажі шлангової арматури почалися вже в 1985 р.
У 1996 було зареєстровано перше самостійне дочірнє підприємство у Франції: AKO Innovations S.A.S. В даний час виробничі потужності розташовані як у Німеччині, так і у Франції.

Обидва підприємства сертифіковані згідно з вимогами DIN ISO 9001:2008, виробництво відповідає всім діючим стандартам, розпорядженням і тенденціям ринку арматури, що дозволяє гарантувати максимальну надійність і найвища якість продукції, що випускається.

У 1998 для оптимізації збуту на території Великобританії та Ірландії був зареєстрована англійська філія фірми: AKO UK Ltd.

Великий склад, короткі строки поставки

Постійно підтримуваний великий склад і короткі терміни виконання замовлень гарантують всеосяжне, швидке і дійсно партнерську обслуговування наших клієнтів.

В даний час компанія AKO Armaturen & Separationstechnik GmbH розпорядженні представництва в 30 країнах, що робить нашу продукцію і зразкове сервісне обслуговування доступними для замовників по всьому світу.

Прагнучи відповідати постійно зростаючим запитам і побажанням своїх клієнтів, наша фірма додатково включила у свою програму ножові засувки, спеціальну арматуру, а також широкий набір допоміжних приладдя та аксесуарів.

Незмінно висока якість продукції AKO

Компанія AKO спеціалізувалася насамперед на виробництві запірно-регулюючої арматури для «проблемних» середовищ: абразивних, негомогенних, агресивних і т.д., — проте останнім часом наша арматура знаходить все більш широке застосування і для управління цілком звичайними робочими середовищами.

Незмінно високу якість і досить привабливі ціни виробів, що випускаються, використання новітніх інженерні досягнень в конструкціях і технологіях, а також доступність нашої продукції практично у всіх країнах забезпечили компанії AKO лідерство на світовому ринку шлангової арматури.

Клієнтська база компанії AKO на всіх континентах вельми обширна і включає в себе замовників, що працюють у різних галузях промисловості, таких як хімічна, харчова, целюлозно-паперова, енергетична, сміттєпереробна, очищення стоків, і т.і. Особливо багато замовників наголошується в галузі з виробництва будівельних матеріалів: видобуток руд і піску, виробництво цементу та будівельні сумішей, пристрій силосів і т.і.

Ознайомитись з обладнанням AKO